کاتالوگ

کاتالوگ

به نام خداوند جان و خرد

آیا میدانید

پدیدآوری محصول ،یک شبه و بصورت اتفاقی حاصل نمی شود. از زمانی که یک یا چند متریال در چرخه شکل گیری صنعت یک قطعه قرار میگیرد، فناوری های مختلفی باید روی آن به مرحله اجرا درمی آید، تنظیم نمودن زمان، مکان، امکانات صنعتی نیروی انسانی و مواد اولیه با همدیگر، حاصل آن تولید یک قطعه است.

اما در این زمان تنها این موارد نیست که ساخت یک قطعه را تحت الشعاع قرار میدهد. اگردر بازار خاص اقتصادی امروز بخواهیم یکی از صدر نشینها باشیم مراحل ویژه ای را باید پشت سر بگذاریم.

امروزه کیفیت، قیمت، بسته بندی عالی و... بایستی همراه با چرخه شکل گیری که در صدر این مطالب آمد، مجموع گردد.

گروه صنعتی پژوهش سازان آپادانا با بهره گیری از تکنولوژی بالا توانسته به تایید صاحب نظران به این مهم دست یابد. امید، که ما روز به روز در جهت حمایت از مصرف کنندگان عزیز بتوانیم پاسخگوی نیاز های شما باشیم .

با تقدیم احترامات

اول اسفند1395

شانزدهمین سالگرد پژوهش سازان آپادانا

بابک حسینی مدیر عامل

دانلود کاتالوگ با کیفیت اصلی

تماس با ما

آدرس: اصفهان ، بلوار آیت الله غفاری ، خیابان تابنده ، پلاک 40

031-35492121/22/23:تلفن

فکس:35492124-031

صدای مشتری: سفارشات / انتقادات / پیشنهادات  

(با ارسال پیامک با شما تماس میگیریم)09130900079

درباره ما

این واحد با بیش از پانزده سال سابقه در راستای تولید قطعات پلیمری و لاستیکی خودروبامارک تجاریP.S.A (پژوهش سازان آپادانا) Lexer و extreme فعالیت نموده است،که با استفاده از سیستمهای بازخور کیفی محصولات وانجام آزمایشات کیفی متعدد سعی برآن داشته که محصول نهایی بسیار کارآمد،دربالاترین نوع کیفیت وبامناسب ترین مواد اولیه در اختیار شما مصرف کننده عزیزقرارگیرد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پژوهش سازان آپادانا میباشد.